آشنایی با پروژه های ابنیه همت

شرکت تعاونی توسعه ابنیه همت در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۲۱در قالب یک تعاونی تاسیس شد و تا اکنون فعالیت های خود را ادامه داده و در این ۹ سال یکی از موفق ترین شرکت تعاونی های تهران بوده است. این شرکت تعاونی تحت شماره 424074 به ثبت رسیده است.

تعاونی ابنیه همت دارای سابقه بسیار درخشانی در منطقه 22 می باشد و اجرای پروژه های بسیاری همچون زاگرس، فرزانگان، لکسون، الوند، البرز، آرتمیس و آسمان آبی یا آسمان چیتگر (که به خریداران تحویل شده است) را در رزومه خود دارد.

جهت اطمینان سرمایه گذاران می توان این گونه بیان کرد که این تعاونی یکی از تعاونی های مورد اعتماد و خوش نام منطقه بوده و پروژه تجاری مسکونی البرز نیز می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.

پروژه زاگرس (لکسون 2)

پروژه تجاری و مسکونی زاگرس یا لکسون 2 با موقعیت مکانی فوق العاده در نزدیکی دریاچه و در جایگاهی که تمامی پروژه های اطراف ساخته شده اند قرار گرفته است. این پروژه سومین پروژه از مجموعه 7 پروژه تعاونی عمرانی توسعه ابنیه همت است که در سال 1399 آغاز شده است. پروژه زاگرس یا لکسون 2 در رینگ دوم دریاچه چیتگر واقع شده است.

کارفرما: تعاونی توسعه ابنیه همت 

کاربری: مسکونی تجاری

تاریخ شروع: اواسط 1399

تاریخ اتمام: اوایل 1405

این پروژه در یک بلوک و در زمینی به مساحت 7000 متر مربع ساخته خواهد شد.

 

پروژه فرزانگان

پروژه تجاری مسکونی فرزانگان به علت نزدیک بودن به پارک چیتگر و اشراف کامل به پارک جزء بهترین برج‌ های منطقه ۲۲ خواهد شد از این رو فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در منطقه 22 و خانه دار شدن را فراهم می کند. برج فرزانگان در 26 طبقه و با زیربنای 32286 متر مربع و حدود 800 متر فضای تجاری یکی از برجهای بلند مرتبه این منطقه خواهد بود. برج فرزانگان دومین پروژه شرکت تعاونی توسعه ابنیه همت است که پس از برج مجلل لکسون در دست احداث است.

کارفرما: تعاونی توسعه ابنیه همت 

کاربری: مسکونی تجاری

تاریخ اتمام: پیش بینی 1400

برج مسکونی تجاری فرزانگان در زمینی به مساحت 4000 متر مربع در منطقه 22 تهران واقع شده است، این برج در انتهای خیابان کاج (برادران زینعلی و علوم و فنون و پشت سرای محله و در محدوده پارک جنگلی چیتگر قرار دارد و دسترسی بسیار مناسبی از شمال به اتوبان حکیم از شرق به اتوبان آزادگان و از جنوب به بزرگراه تهران کرج می‌باشد و همچنین مترو چیتگر در نزدیکی برج قرار دارد

 

پروژه آرتمیس

پروژه اداری و تجاری آرتمیس با زیربنای 360 هزار متر مربع ساخته می شود. نمای این پروژه به صورت کشتی طراحی و ساخته شده است که به دریاچه چیتگر چشم انداز دارد. 4 طبقه از این مجموعه برج ها بدنه کشتی است که تجاری بوده که 6 برج اداری نیز بر روی آن بنا خواهد شد. هر بلوک 7 طبقه منفی شامل پارکینگ با گنجایش چهار هزار خودرو دارد.

چشم انداز بی نظیر دریاچه خیلج فاری (دریاچه چیتگر)، بهره گیری از طراوت و مناظر زیبای پارک جنگلی چیتگر، قرار گیری در کانون جمعیتی گردشگری و همچنین قابلیت استفاده از هلی پد و پیش بینی تاکسی هوایی و خدمات VIP  برای مهمانان برج آرتمیس از جمله مزایا و ویژگی های خاص این پروژه عظیم محسوب می شود.

این پروژه تحت اتحادیه تعاونی های نمونه رسا اجرا می شود که ابنیه همت نیز یکی از این تعاونی ها است و از این جهت در اجرای بخشی از این پروژه عظیم نقش دارد.

 

پروژه الوند

پروژه مسکونی-تجاری الوند در ضلع شمال شرقی دریاچه و در آدرس شهرک گلستان، میدان موج، خیابان علامه قزوینی خروجی اول، میلاد یکم بنا خواهد شد. خرید این زمین در سال 98 از سوی تعاونی عمرانی توسعه ابنیه همت انجام شد.

کارفرما: تعاونی توسعه ابنیه همت 

کاربری: مسکونی تجاری

تاریخ اتمام: پیش بینی 1402

در این پروژه مسکونی مطابق رویه تعاونی، به اضافه واریزی اعضا صرفا امتیاز در اولویت انتخاب واحد تعلق می گیرد و در پایان پروژه انتخاب واحد بر اساس امتیازبندی و تیپ واحدها صورت می پذیرد.

پروژه البرز (کوهک)

پروژه البرز یک پروژه تجاری مسکونی است که در بخش کوهک منطقه 22 در حال اجرا است. پروژه البرز به سبب کاربری چندگانه و ادغام قدرالسهم های تجاری و مسکونی برای سرمایه گذاران از شرایط بسیار خوبی برخوردار بوده و سودآوری بالایی برای سرمایه گذاران فراهم خواهد آورد. نوع سازه برج مجلل ایران از نوع  بتنی می باشد.

 

منبع: yabandeh.com

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ

ثبت نام برای خبرنامه

دریافت آخرین اخبار و بروزرسانی ها

Newsletter BG